טכנולוגיות מתקדמות
ריג'נט תאורה מספקת ללקוחותיה פתרונות תאורה חכמים ומתמחה בתאורה ירוקה, תאורת לדים, בחסכון באנרגיה
 
ובמתן פתרונות ייחודיים:
בנקים, חברות ביטוח בנייני משרדים, חדרים מיוחדים, קניונים, מוזיאונים, 
בתי מלון, שדות תעופה, סופרמרקטים, רכבות, ועוד...

חברת ריג'נט תאורה נמצאת בקדמה העולמית בכל הקשור לחידושים, טכנולוגיות, חסכון באנרגיה ואנרגיה ירוקה -
בכל מגוון פתרונות התאורה שהיא מייצרת ומשווקת.
 
מנכ"ל בפועל: רונן קליגר
חברת ריג'נט פותחת עולם חדש של פתרונות עבורכם

LIFI

נורות ה-LIFI מחוברות לאינטרנט על ידי כבל תקשורת וחיישן שממקמים מתחת לגוף התאורה המשמש כמקלט חיבור לאינטרנט ופועל על ידי טכנולוגית אינפרא- אדום. בהתבסס על הספקטרום של האור הנראה לעין, טכנולוגית תקשורת דו כיוונות ואלחוטית זו מבטיחה חיבור לאינטרנט והעברת נתונים מאובטחת וחסכונית.

iStock-525975242-LIFI.jpg

ALON AT WORK

טכנולוגית ALON AT WORK מותאמת לחללי עבודה משותפים. למעשה, מדובר על רשת תאורה המתקשרת על ידי חיישנים המורכבים על גופי תאורה ומטרתן ליצור סביבת עבודה נעימה יותר עבור העובדים שנשארים אחרי שעות העבודה בחשיכה. בסוף היום, עם רדת החשיכה, התאורה בעמדות העבודה הלא פעילות נכבית ונוצר בוהק של אור בחלל מעמדות העבודה הפעילות בשעות המאוחרות. מטרת המערכת היא לעמעם את העמדות הלא פעילות בסביבת העמדות הפעילות וליצור שכבת תאורה נעימה יותר עבור אלו שנשארים לעבוד בשעות המאוחרות.

alone_at_work_slider1.jpg

MYDATA POSITION

ככל שנבין טוב יותר את חווית הקנייה של הלקוחות, כך נוכל לענות על הצרכים שלהם בצורת בצורה המיטבית ולהעביר להם את המסרים ונכונים והרלוונטיים.
MYDATA POSITION הופך את זה לאפשרי. הפיתוח הדיגיטלי מאפשר ניתוח של התנהגות צריכת הקונים בחנויות והצגתו בזמן אמת. באמצעות טכנולוגית VLC- Visible Light Communication ניתן להעביר נתונים ופרסומים רלוונטיים לכל לקוח באופן אישי.

mydata_position_slider2.jpg

PAL+

צבע וטמפרטורת צבע משחקים תפקיד מפתח בתכנון תאורה, לשם כך ריג'נט פיתחה את טכנולוגית PAL+
טכנולוגיה זו מייצרת אור המותאם לתפיסת הצבע של העין האנושית ולכן מבטיח תורה עקבית מותאמת לצורה שבה אנו קולטים את הצבעים. ומניעת התחממות יתר.
כמתכננים, נשתמש בטכנולוגיה זו למקומות בהם תכנון התאורה מאתגר, כמו במוזיאונים, בסופרמרקטים וברשתות באופנה. טמפרטורת הצבע נעה בין 2500K-6500K וב-CR של עד 94.

pal_slider2.jpg

MYLIGHT

אפליקציית MYLIGHTS מאפשרת לנו לשלוט מרחוק על עמעום התאורה ויוצרת אווירה מותאמת לפי צרכיו האישיים של המשתמש. הרעיון לחבר את גופי התאורה לאפליקציה ובכך לשלוט בעוצמת האור, גוון האור ואף לתכנת תכונות מותאמות אישית של שינוי גוון אור ועוצמה על פי סדר פעולות היום של המשתמש.

mylights_remote_slider1.jpg

MY DATA ANALYSIS

מחלקת הדיגיטל של ריג'נט שוויץ מוקדשת כולה לפיתוח של פתרונות דיגיטליים המאפשרים לגופי התאורה להפוך לחכמים ובכך להפיק מהם מאגרי מידע ונתונים. בעזרת פיתוח טכנולוגית MYDATA ANALYSIS ניתן לאסוף נתונים ולנתח אותם על מנת לייעל את אופן העבודה בחללים המשותפים.
איסוף נתונים בזמן אמת מאפשר סקירה מהירה של עמדות העבודה וחדרי ישיבות פעילים ולא פעילים. בעזרת נתונים אלו ניתן להסיק אילו שולחנות היו פעילים זמן ממושך וזקוקים לניקיון ובכך לייעל את עבודתם של צוות התחזוקה במשרד. מדובר על שימוש יעל של משאבי אנוש שמאפשר הפחתת עליות משמעותיות.

MyData_Slideshow2ANO_2545_PG.jpg

SENSODIM®

חיישן קטן עם השפעה גדולה. אור יום משפיע באופן ישיר על הוצאות שוטפות של חשבונות החשמל ומייעל אנרגטית את הצריכה בחללים הציבוריים. החיישן קולט באופן ישיר את התאורה הטבעית החודרת למבנה ובהתאם לכך מדמר את גוף התאורה לעוצמה הנדרשת. בנוסף, חיישנים אלו מזהים תנועה, שכן תוך זמן מסוים (שניתן להגיד) שהגוף לא מזהה תנועה בחלל גוף התאורה יכבה מעצמו.

sensodim_slider1.jpg