אודותינו

ריג'נט תאורה הינה חברה שוויצרית מאז 1908. מקימי החברה הינם שתי משפחות יהודיות משפחת לוי ומשפחת דרייפוס).

בבסיס החברה עומד הרצון להעניק פתרונות תאורה חדשניים ומקוריים המתאימים את עצמם לפתרונות המתקדמים ביותר בשוק.

כיום, משרדי החברה ממוקמים בבאזל שוויץ. החברה מונה כ-515 עובדים וסניפיה פרוסים ברחבי אירופה.

החברה מקבלת ביום כ 700 הזמנות, כאשר עובדי החברה עובדים יחד על מנת להשיג מטרה אחת ועיקרית - לספק ללקוחותיה את פתרונות התאורה החכמים והחדישים ביותר.

מערכות התאורה הינן מהמעוצבות והפונקציונליות ביותר בשוק. הייצור באופן אמין ויצרתי מביא לפתרון אולטימטיבי העונה על צרכי הלקוח על הצד הטוב ביותר.
ההתחייבות האישית ללקוחותיה והרצון לספק למשתמש את הפתרון הנכון ביותר עבורו, הם שהפכו את ריג'נט למובילה בתחום התאורה בשוק השוויצרי.

ריג'נט מתמחה במתן פתרונות בתחומים הבאים: בנקים, חברות ביטוח, בניני משרדים, חדרים מיוחדים, קניונים, מוזיאונים, בתי מלון, חנויות, שדות תעופה, רשתות מזון ,אולמות תצוגה ומרפאות.

כל גופי התאורה המסופקים ע"י חברת ריג'נט נתמכים בתוכנת חישוב תאורה – Relux / Dialux – המספק תוצאות מדויקות של רמת התאורה שתתקבל בפועל. 

אודות הפעילות החדשה

בשל הזיקה היהודית של החברה, בעשרים שנה האחרונות ריג'נט פונה גם לשוק הישראלי ורואה בכך פוטנציאל מסחרי, כחלק מהתפתחות כלל אירופאית בה היא נמצאת בתקופה זו.

הסניף בארץ ממוקם בראשון לציון ברח' גינצבורג 10 ראשון לציון שבו מוצגים מגוון מוצרים המהווים פתרון לצרכי הלקוחות. עם תחילת הפעילות פנתה ריג'נט שוויץ למשפחת קליגר בבקשה לקדם את פעילותה של הנציגות במדינת ישראל. משפחת קליגר, אשר פעילה מזה 50 שנה בענף התאורה, נענתה לאתגר ורואה בפעילות זו הזדמנות עסקית.

בואו ובקרו אותנו:
ריג'נט תאורה היא אחת החברות הותיקות והמשפיעות בתחום התאורה הטכנית והדקורטיבית בישראל. החברה מייבאת תאורה בינלאומית והיא המשווקת הרשמית בישראל של מותגי על שונים.
יש ברשותינו היצע של גופי התאורה מגוונים המציעים פתרון אידיאלי לכל שימוש, סגנון ותקציב - גם לקהל הפרטי וגם לקהל המקצועי.
ברשותינו פתרונות טכניים לחללים מסחריים, מלונות, מסעדות ועוד... 
בעזרת הצוות המקצועי שלנו נוכל לעזור לכם לקבוע אווירה, ליצור דינמיקה ולספק השראה.
ריג'נט פותחת עולם חדש של פתרונות!
לסיור וירטואלי לחצו על הלינק
שעות פתיחה

א'-ה' 09:00-17:00

אימייל
התקשרו אלינו

טל'. 03-9622970 | פקס. 03-9622998